Çankaya Alarko Servisi 418 44 00

Çankaya Alarko Servisi olarak öncelikle şunu belirtmeliyiz ki; her türlü Alarko marka kombi klima kazan dairesi ve şofbenlerinizde yaşadığınız ya da ürünlerimizin çalışması ve randımanı konusunda aklınıza takılan her türlü problemde yanınızdayız.

Alarko markası taşıyan cihazlarınızda ne tür sorun olursa olsun, ister bakım yaptırın, ister montaj, ya da yedek parça ihtiyacınız olsun, bu durumda hemen bizimle irtibat kurunuz. Size özel ve ekonomik çalışmalarımızdan Çankaya bölgesindeki Alarko kullanıcılarının hepsi faydalanabilme ayrıcalığına sahiptir.

Canınızı sıkan, başınızı ağrıtan, gözünüzde büyüttüğünüz işleriniz için sadece servisimize ulaşmanız ve yaşadığınız sorunu iletmeniz yeterli ve gerekli bir koşuldur. Marka olarak Alarko ürünlerini seçmenizde birçok şartı gözönünde bulundurduğunuzu biliyoruz ve asıl güveninizin markanın çeşitli ürünlerini sürekli ve sorunsuz olarak tüketicilere sunduğumuzdan kaynaklandığının farkındayız.

Zaten bizi tercih eden Alarko kullanıcıları markamızı tanıyan, ürünlerimizi kullanan ve hatta daha önce Alarko ürünlerinden herhangi birtanesini kullanmış kişilerdir. Tamamen yerli üretim olan Alarko markalı elektronik eşyalar ülkemizin her noktasına ulaşan satış ve servis ağına sahiptir. Biz Çankaya Alarko Servisi çalışanları da bu ailenin bir ferdiyiz.

Alarko ürünlerimizde yaşayacağınız bir sorun için de asla endişe etmemeniz gerektiğini belirtir ve size sunacağımız teknik servislerimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Çankaya Alarko Servisi ekibi olarak yaşadığınız probleme en etkin ve kısa sürede çözüm bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yaşantınıza daha konforlu devam etmeniz için de elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kesinlikle şüpheniz olmasın. Sadece bize ulaşıp sorunu iletmeniz yeterli. Gerisini bize bırakın.

Çankaya Alarko Servisi İle Kombi ve Klimalarınız Güvende

Çankaya Alarko Servis ekibi olarak Alarko kombi ürünlerimizi ısınma ve ısıtma amaçlı kullandığınızı biliyoruz. Ve bu markayı seçmenizde asıl faktörün hiç şüphesiz optimum verim beklentisi olduğunu biliyoruz. Her eve, her bütceye uyacak ürün yelpazesine sahip olan Alarko, servis ağı konusunda da etkili çözümler üretmiş ve çankaya bölgesine her an hizmet verecek ekipler oluşturmuştur.

Çankaya Alarko Servisi olarak “ kırmızı perspektif” politikamızdan ödün vermiyoruz. Ve ürettiğimiz kombi klima şofben ve diğer ürünlerde yüksek performans almanız açısından her zaman en ileri ve yüksek verimli koojenerasyon sistemlerini kullanmaktayız. Çalışmalarımız her zaman müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Bu sebepledir ki 24 saat size hizmet verecek şekilde organize olarak müdahalelerimizi zaman kavramı olmadan gerçekleştirmekteyiz.

Çankaya Alarko Servisi su damlatan veya ses yapan kombi cihazınıza, soğutmayan klima ünitenize , sıcak su alamadığınız şofben ve ayrıca diğer Alarko amblemi taşıyan tüm ürünlerinize bakım, onarım ve tamir olanağı sağlamaktadır. Kullandığımız tüm malzemeler orjinaldir ve bir yıl garantilidir. Çağrı merkezimiz size telefonunuz kadar uzak. Arıza durumlarda hemen arayınız.

ALARKO CİHAZLARINIZ İÇİN GÜVENLİ HİZMET

Çankaya Alarko servisi Ankara’nın Çankaya semtinde Alarko marka kombi cihazlarınızın bakım, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştiren uzun yıllardır bu semtte hizmet veren ve bölge halkı tarafından da takdir edilen bir teknik servistir.

Kombi cihazlarınızda oluşacak sorunlarda bilinçsizce yapılacak olan müdahaleler arızayı ve sorunları daha da büyütebilir ve içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Bu nedenle kombinizde oluşabilecek her türlü sorunda ve arızada ilk önce konusunda tecrübeli olan Çankaya Alarko servisi ile irtibata geçmeniz yapacağınız en doğru iştir.

Konusunda uzman olan ve kombi konusunda personeline her türlü eğitimi vermiş olan servisimiz, bu sebeple en hızlı ve en doğru çözümü sizler için ekonomik olarak üretecektir.

Yapmış olduğu her türlü işçilik firmamız garantisi altında olup, gerçekleştirdiğimiz işlemler ile ilgili ileride çıkabilecek sorunlarda ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Günlük olarak ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan Alarkomarka kombi cihazları yapısı gereği karmaşık yapıya sahip olduklarından bazen arıza durumları çıkabilir. Bu tip arızalara maruz kalmamak için kombilerinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi cihazlarınızın bakımı için konusunda uzman olan ve bünyesinde tecrübeli teknik personeller bulunduran Çankaya Alarko servisi ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

ÇAĞRI MERKEZİMİZ HER AN HİZMETİNİZDE

Alarkomarka kombi cihazları bazen patlamalı olarak yanma yapabilirler. Bu durum bir sorun olduğunun işaretidir ve kombi cihazınızda muhtemelen gaz sıkışması oluşmuş demektir.

Kombilerde su akışı kalorifer ile musluk olarak ikiye ayrılması gerekmektedir. Ama bağlantınız sadece kalorifer üzerinden yapılmış ise bu durum peteklerde aşırı ısınma durumu ortaya çıkaracaktır.

Bu durumun düzeltilmesi için Çankaya Alarko servisi olarak müdahalede bulunmamız gerekmektedir. Bunun için çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek randevu oluşturduğunuz durumda gezici servisimiz derhal konumunuza intikal ederek sorunu en hızlı bir şekilde çözecektir.    

Tam donanıma sahip araç filomuz ile etlik semtinin her noktasına hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti verirken de 24 saat hesabına göre ve nöbet sistemi ile çalışmaktayız. Ayrıca, sektörü ile ilgili sürekli kendisini yenileyen ve yatırımlar yapan kurumsal bir servistir.

Alarkomarka kombi cihazlarınızın her türlü bakım, onarım, tamir ve kurulum işlemleri için garantili hizmet almak isterseniz Çankaya Alarko servisi bir telefon kadar yakınınızdadır.

Çankaya Alarko servisi olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz her türlü hizmet garantili ve ekonomik hizmetlerdir. Ayrıca servisimizin verdiği hizmetler 1 yıl garantili hizmetlerdir.

Bütün bu özellikleri sayesinde etlik semtinde en çok itibar gören ve takdir edilen servisimiz, her zaman müşterilerinin rahatı ve huzuru için kendisini geliştirmeye ve yenilemeye devam etmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetler konusunda da her zaman müşterilerine ödeme kolaylığı da sağlayan Çankaya Alarko servisi gerek seyyar post cihazı ile bulunduğunuz noktada kredi kartı ile ödeme gerekse de kapıda nakit ödeme gibi ödeme kolaylıkları da sağlamaktadır.